Відео про воду — H2О

Фільм розповідає про найповсякденнішу для нас, і в той же час про до цього часу невивчену речовину. Про ВОДУ. На вас чекає захоплююча подорож до самих витоків світобудови і розгадка найдавнішої з таємниць, яка довгий час ставила всіх у глухий кут — "Великої таємниця води". Вода наділялася душею в багатьох культурах світу. Сучасні вчені відкрили четвертий, інформаційний стан води, це стало доказом її пам'яті.

Унікальний телевізійний проект "Велика таємниця води" — це спроба проникнути в приховані властивості цієї стихії, що не вкладаються в рамки загальних фізичних законів. Вода здатна сприймати, зберігати і передавати інформацію, навіть таку тонку, як людська думка, емоція, слово. Японському вченому Емото Масару вдалося сфотографувати емоції води. Географія фільму — весь світ. Про своїх дивні відкриття у цій сфері розповідають вчені з Росії, Казахстану, Ізраїлю, США, Англії, Австрії, Японії, Китаю, Тибету. Зараз людство перебуває на порозі абсолютно іншого розуміння законів світобудови, що відкриває нові перспективи: можливість програмування води, лікування водою найскладніших захворювань, управління погодою.

У фільмі беруть участь представники всіх релігійних конфесій. Ніколи і жодному іншому науково-популярному фільмі наука і релігія не були ще так одностайні у своїх переконаннях. Несподівані і сміливі припущення, унікальні результати багаторічних досліджень відкривають перед людством абсолютно нові перспективи. Фільм не стверджує, а надає реальні факти. Вірити чи не вірити — справа кожного. Головне, що виникає бажання задуматися над цим і поміркувати…